prowadzi lubuskie

20220831 133858Dnia 25.08.2022 r. w Nowym Miasteczku w obecności przedstawicieli Departamentu PROW Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego odbyła się konferencja podsumowująca projekt współpracy PROWadzi Lubuskie.

Partnerami projektu byli:

- Stowarzyszenie LGD Brama LUBUSKA

- Stowarzyszenie Kraina Lasów i Jezior – Lokalna Grupa Działania

- Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła

- Lokalna Grupa Działania Zielone Światło

- Stowarzyszenie Wzgórza Dalkowskie.

Celem realizacji operacji było "Promocja regionu Ziemi Lubuskiej i wsparcie ruchu turystycznego poprzez stworzenie Centrum Informacji Turystycznej, wydanie gadżetów reklamowych i publikację wydawnictw oraz udział w targach turystycznych w wyniku realizacji projektu współpracy pomiędzy 5-cioma Lokalnymi Grupami Działania z Województwa Lubuskiego".

Operacja współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFROW) w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.”

Umowa o przyznaniu pomocy Nr 00003-6936-UM0420006/21 z dnia 23.09.2021 roku.

20220507 101701W dniach 7-8. maja 2022 r. uczestniczyliśmy w  Festiwalu Podróży i Czasu Wolnego Piknik nad Odrą w Szczecinie w ramach projektu współpracy "PROWadzi Lubuskie" -  realizowanego wspólnie przez 5 Lokalnych Grup Działania z terenu woj. lubuskiego:

Stowarzyszenie LGD  BRAMA LUBUSKA

Stowarzyszenie LGD Wzgórza Dalkowskie

Stowarzyszenie LGD Regionu Kozła

Lokalna Grupa Działania Zielone Światło

Stowarzyszenie Kraina Lasów i Jezior - LGD.

Operacja pn.: „ PROWadzi Lubuskie”

mająca na celu promocję regionu Ziemi Lubuskiej i wsparcie ruchu turystycznego poprzez stworzenie Centrum Informacji Turystycznej, gadżetów reklamowych i publikacje wydawnictw oraz udział w targach turystycznych w wyniku realizacji projektu współpracy pomiędzy
5-cioma Lokalnymi Grupami Działania Województwa Lubuskiego

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalna grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W ramach projektu współpracy "PROWadzi Lubuskie", uczestniczyliśmy w 26 Międzynarodowych Targach Turystycznych GLOBALNIE 2022 w Katowicach.
 
Jak zwykle stoisko cieszyło się dużym powodzeniem, ponieważ uwagę przykuwały piękne, kolorowe i spójne w swej tematyce materiały promocyjne. Podczas targów zachęcaliśmy potencjalnych turystów do wypoczynku w naszym pięknym, zielonym regionie, pełnym grzybnych lasów i czystych, urokliwych jezior😊
 
PROWadzi Lubuskie na 26 Międzynarodowych Targach Turystycznych jest realizowane wspólnie przez 5 Lokalnych Grup Działania z terenu woj. lubuskiego:
✅LGD BRAMA LUBUSKA
✅Wzgórza Dalkowskie
✅Region Kozła
✅Lokalna Grupa Działania Zielone Światło

✅Kraina Lasów i Jezior

Galeria zdjęć

W dniach 4-6 marca 2022r. odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego Wrocław 2022, gdzie wśród wystawców można było zobaczyć  także  wspólne stoisko pięciu Lokalnych Grup Działania Województwa Lubuskiego w ramach realizacji projektu współpracy pn. PROWadzi Lubuskie.  Udział w targach miał na celu promocję regionu Ziemi Lubuskiej i wsparcie ruchu turystycznego.

Galeria zdjęć

W dniu 23 września 2021 r w Departamencie Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich podpisaliśmy umowę na realizację projektu współpracy PROWadzi Lubuskie.

Celem projektu jest promocja regionu Ziemi Lubuskiej i wparcie ruchu turystycznego poprzez stworzenie Centrum Informacji Turystycznej, gadżetów reklamowych i publikację wydawnictw oraz udział w targach turystycznych w wyniku realizacji projektu współpracy pomiędzy 5-cioma Lokalnymi Grupami Działania z Województwa Lubuskiego.

Partnerami projektu są:

· Stowarzyszenie LGD Brama Lubuska – partner wiodący
· Lokalna Grupa Działania Zielone Światło
· Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła
· Stowarzyszenie Kraina Lasów i Jezior- Lokalna Grupa Działania
· Stowarzyszenie Wzgórza Dalkowskie

Wartość projektu 1,8 mln złotych.

Umowa na realizację projektu PROWadzi Lubuskie: https://bramalubuska.pl/umowa-o-przyznaniu-pomocy

LOGOTYPY PROJEKTU WSPPRACY

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

z dnia 25 lutego 2021r.

w celu przygotowania projektu współpracy

pt.: „PROWadzi Lubuskie"

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła

z siedzibą w Kargowej

Zaprasza do składania ofert cenowych
dla pozycji: