szklanenegatywy.pl Audioprzewodnik po "Szlaku bez końca" Galeria zdjęć  west

wsr 4Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu świętuje swój kolejny sukces. Od trzech lat bierzemy udział w konkursie organizowanym przez Zarząd Województwa. W obecnej edycji tego konkursu znaleźliśmy się wśród 5 placówek nominowanych do tytułu Wielkopolska Szkoła Roku. Przyznano nam prestiżowy tytuł laureata, co oznacza, że znaleźliśmy się w gronie zaledwie 5 najlepszych szkół województwa wielkopolskiego, które wyróżniają się innowacyjnością, wysoką jakością nauczania, współpracą ze środowiskiem lokalnym, jak również kształtowaniem wśród uczniów postaw patriotycznych i obywatelskich 25 września 2018 roku w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki odbyła się uroczysta Gala, podczas której pani Marzena Wodzińska, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego wręczyła nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu o tytuł Wielkopolska Szkoła Roku.

 

Dyrektor, Bogusław Pietrusiewicz odebrał pamiątkową statuetkę, przedstawiającą dłoń owiniętą laurem i trzymającą diament. Dyrektorowi towarzyszyli również przedstawiciele grona pedagogicznego i uczniów. Zwycięzcy, laureaci oraz wyróżnieni otrzymali również nagrody finansowe. Jako laureaci konkursu otrzymaliśmy 10 tysięcy zł.

Dumni jesteśmy z tego, że podczas kolejnych edycji konkursu otrzymujemy coraz wyższą ocenę naszej pracy (w pierwszej edycji otrzymaliśmy wyróżnienie). Świadczy to o tym, że Kapituła Konkursu dostrzega podejmowane przez nas nowe działania, naszą aktywność w wielu obszarach, nasz nieustanny rozwój i wysiłek, by uczynić szkołę atrakcyjną i przyjazną uczniowi, szkołę, w której nie tylko aktywnie i miło spędza się czas, ale przede wszystkim zdobywa wiedzę.

Tytuł laureata, który otrzymaliśmy to nie tylko kolejny wielki sukces naszej szkoły, z którego jesteśmy bardzo dumni, ale również zachęta to tego, by podejmować kolejne wyzwania, wyznaczać sobie nowe cele, osiągać kolejne sukcesy.