wielkanoc 2015 lgdrk

szklanenegatywy.pl Audioprzewodnik po "Szlaku bez końca" Galeria zdjęć 
Szanowni Państwo, 
Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu i Lokalna Grupa Działania Regionu Kozła zapraszają do udziału w szkoleniu nauczycieli, edukatorów, pracowników bibliotek i innych instytucji kultury oraz wszystkich, którzy pracują z młodszymi dziećmi, a chcieliby się dowiedzieć, jak pracować z tradycją Regionu Kozla, by zachęcić do niej najmłodszych - jakie zabawy, jakie tańce, jakie zajęcia plastyczne i inne - różnego rodzaju - działania zaproponować najmłodszym, by mogli bawić się (z) naszą tradycją.
Szkolenie odbędzie się w sobotę 29 września w Bibliotece Publicznej w Zbąszyniu w godz. od 9.00 - do 13.00 podczas 44. Biesiady Koźlarskiej.
Zapisy do piątku 14 września - online: https://tiny.pl/gbqvz.
Liczy się kolejność zgłoszeń.
Warsztaty poprowadzi Katarzyna Hełpa-Liszkowska – z wykształcenia etnolog i antropolog kultury, menedżer kultury oraz choreograf i instruktor tańca ludowego z 25-letnim stażem tanecznym i ponad 10-letnim stażem instruktorskim. Obecnie w ramach studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu zgłębia wiedzę i prowadzi badania z zakresu kulturowych uwarunkowań rozwoju (szczególnie wpływ kultury na konkurencyjność jednostek przestrzennych) oraz zarządzania międzykulturowego (szok kulturowy, biznes międzykulturowy, komunikacja międzykulturowa). Wiedzę i doświadczenie trenera zdobywała w Szkole Trenerów „Creative Solution”.
Wszelkich informacji udziela koorynatorka szkolenia - Anita Rucioch-Gołek z BP w Zbąszyniu.