szklanenegatywy.pl Audioprzewodnik po "Szlaku bez końca" Galeria zdjęć 
konkurs logo3 marca w godzinach 15:00 - 18:00 odbędzie się Szkolenie z Samoobrony dla Kobiet. Wciąż trwają zapisy, zachęcamy wszystkie Panie do czynnego udziału.
Natomiast w kolejną sobotę - 10 marca - z okazji Dnia Kobiet, odbędzie się koncert profesora Mieczysława Gajosa. Uroczystość z okazji święta Pań rozpocznie się o 17:00 koncertem uczniów i absolwentów Zespołu Szkół nr 1 w Zbąszyniu "Róbmy swoje".
 
Galeria "Baszta" zaprasza na wernisaż pt. "MONO 3". Tym razem swoje prace zaprezentuje Emilia Sobczak, młoda artystka ze Zbąszynia, która w latach 2014 - 2017 była studentką Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuk Plastycznych na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego (ISW). Obecnie pracuje jako grafik kreatywny, zajmuje się własną niezależną twórczością oraz prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży.
 
Ponadto zapraszamy i zachęcamy do udziału w konkursie na logo formowanej właśnie Zbąszyńskiej Orkiestry Dętej. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nabór do orkiestry wciąż trwa.
 
W okresie ferii zorganizowaliśmy dla najmłodszych liczne atrakcje, fotorelacja z przeprowadzonych zajęć w linku:  http://zck.org.pl/index.php/aktualnosci/215-ferie-zimowie-2018 Zapraszamy do obejrzenia.