szklanenegatywy.pl Audioprzewodnik po "Szlaku bez końca" Galeria zdjęć 

inssejm2SIEDLEC. To była wspaniała nagroda od posła Killiona Munyamy dla najbardziej aktywnych uczniów ze szkół gminy Siedlec. Zaliczyli niedawno wizytę w Sejmie.

Nagroda objęła tych uczniów, którzy brali udział w lekcjach obywatelskich prowadzonych przez asystenta posła - Filipa Szymczaka. Z każdej z grup wytypowano po osiem osób, które razem z opiekunami wyjechały na wycieczkę. Po kilku godzinach podróży 40-osobowa grupa stanęła pod budynkami Sejmu. Zwiedziła budynek, wysłuchała informacji o funkcjonowaniu tej jednej z najważniejszych w Polsce instytucji oraz wzięła udział w wykładzie profesora Munyamy.

W wyjeździe wzięły też udział Perły Sumsiodki, które na korytarzach sejmowych odśpiewały wspólnie z naszym parlamentarzystą kolędę. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie warszawskiej starówki. A na zakończenie młodzież z zainteresowaniem uczestniczyła w wykładzie prof. Rafała Ohme, polskiego eksperta w dziedzinie emocji, komunikacji i zarządzania i jednego z pionierów neuronauki konsumenckiej. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z wyjazdu i już czekają na następną taka inicjatywę. Organizatorem był Filip Szymczak, wspólnie z Agnieszką Kędziorą, dyrektorką GOK-u.