szklanenegatywy.pl Audioprzewodnik po "Szlaku bez końca" Galeria zdjęć  west

zbk teatrZBASZYNEK. O kolejnej udanej premierze Teatru 18+ świadczyła sala wypełniona po brzegi oraz głośne salwy śmiechu jako reakcja na zabawne scenki sytuacyjne.

Tradycyjnie na gości czekał drobny poczęstunek przed spektaklem w Klubie Muzycznym Bongo. Tuż po 18.00 rozpoczęło się przedstawienie. Autorem scenariusza jest Stanisław Leszczyński, który w swoich tekstach słynie z humoru i budowania charakterystycznych postaci na scenie. Reżyserem, pomysłodawcą kostiumów i scenografii była Malwina Kubicka. Oprawę świetlno – dźwiękową przygotował Wojciech Podemski. O samej sztuce słów kilka...

 

Rzecz dzieje się w małej kawalerce, w której mieszka Janek. Chłopak lada dzień zostanie mężem i ojcem. Koledzy (Olo, Oskar i Maciek) chcą mu uprzyjemnić ostatnie dni wolności organizując wieczór kawalerski. Ponieważ Janek jest domatorem – wszystko odbędzie się w mieszkaniu. Przyjaciele zapraszają na imprezę wszystkie byłe dziewczyny Janka (Anita, Elka, Ewa) oraz striptizerkę Mariolę. Zapewniona zostaje także oprawa cateringowa na zlecenie, przez panią Grażynę Gibką. Dodatkowo na imprezie pojawiają się niespodziewani goście: sąsiadka, którą budzą imprezowe hałasy, mama Janka, która postanowiła odwiedzić syna i pomóc mu w przygotowaniach oraz córka Grażyny, która przez cały wieczór poszukuje swojej matki.

W sztuce wystąpili: Stanisław Leszczyński, Piotr Czyczerski, Przemo Sommer, Maria Bręk, Mariusz Góral, Joanna Spychała, Milena Greczycho, Dorota Góral, Bogumiła Starke, Maria Karolczak, Malwina Kubicka, Patrycja Kosicka.