szklanenegatywy.pl Audioprzewodnik po "Szlaku bez końca" Galeria zdjęć 

ZBĄSZYNEK. Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty za ich pracę, trud wychowania i poświęcenie w kształceniu postaw, zachowań i umiejętności dzieci i młodzieży.

Z tej okazji uczniowie przygotowali dla swoich nauczycieli wspaniałe występy artystyczne oraz pokazy. Zastępca burmistrza Jan Makarewicz wziął udział w obchodach Dnia Edukacji Narodowej przygotowanych przez uczniów Szkoły Podstawowej w Zbąszynku. Wśród gości znaleźli się również przewodniczący Rady Miejskiej w Zbąszynku Jan Mazur, dyrektor szkoły Małgorzata Czaczyk, wicedyrektor Urszula Szymkowiak i Anna Szczesiak oraz przewodniczący Rady Rodziców Stanisław Górawski. Również w Szkole Podstawowej w Dąbrówce Wlkp. uczniowie przygotowali uroczystą akademię dla swoich nauczycieli.

 

Na scenie Zbąszyneckiego Ośrodka Kultury dla swoich pań wystąpiły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Pod Muchomorkiem”. Tego samego dnia na zaproszenie Szkoły Podstawowej w Kosieczynie burmistrz Wiesław Czyczerski wziął udział w obchodach szkolnego Dnia Nauczyciela przygotowanych przez uczniów oraz przedszkolaków, gdzie w krótkim przemówieniu podkreślił ważną rolę edukacji w rozwoju gminy oraz podziękował  nauczycielom i pracownikom oświaty za codzienny trud ich wychowania i nauczania. Dzieci i młodzież w pięknych słowach podziękowały nauczycielom i pracownikom szkoły za ich codzienną pracę.