szklanenegatywy.pl Audioprzewodnik po "Szlaku bez końca" Galeria zdjęć 

     W tym tygodniu ukaże się kolejne wydanie dwumiesięcznika „Podkoziołek”. Redakcja chce zdążyć z numerem na Biesiadę Koźlarską oraz konkurs literacki Paukszty. Warto się zainteresować najnowszą edycją.

     A co tym razem będzie na lamach? Na pewno wiele materiałów, informacji, ciekawostek wartych zainteresowania. Przede wszystkim Raport o służbie zdrowia w RK. Podane zostaną dokładne dane medyczne dotyczące wszystkich sześciu gmin: gdzie są lekarze, ambulatoria, weterynarze, apteki. Nie tylko adresy, ale i telefony, godziny przyjęć. Warto mieć taki egzemplarz w domu. Ponadto teksty - „propozycje nie do odrzucenia” dla Zbąszynia i Zbąszynka. Redakcja wyliczyła, że oba bliskie miasta mają razem ponad 16 tys. mieszkańców. Co z tego wynika dziś i co może wynikać w przyszłości? Autorzy materiałów podkreślają wysoki poziom usług medycznych w obu ośrodkach. A czy i z tego coś może wynikać? Zachęcamy do poczytania.

     Ponadto zapowiadane są trzy ważne wydarzenia. Otóż 26 października szykuje się w Zbąszyniu Forum bibliotek RK oraz Dyskusyjnych Klubów Książki, natomiast 16 listopada będzie Forum Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Jeśli dodamy, że 21 października planowane jest spotkanie Tęgich Głów RK, to widać, iż jesienna integracja w obszarze gmin koźlarskich ruszyła pełną parą.

     Zachęcamy zatem do czytania. Pismo jest darmowe, pojawia się we wszystkich urzędach gminnych, bibliotekach, domach kultury, wielu miejscach publicznych. Każdy samorząd otrzymuje swoją pulę. Jeśli gdzieś nie zauważycie Państwo „Podkoziołka” alarmujcie redakcję, codziennie w biurze w Kargowej, tel. 68/ 352 52 30. Ponadto dopytujcie się o najnowszy numer w każdej z gmin.

Redakcja