szklanenegatywy.pl Audioprzewodnik po "Szlaku bez końca" Galeria zdjęć 

Ogłoszenia

Zarząd Lokalnej Grupy Działania Regionu Kozła informuje, że z uwagi na zmianę przepisów dotyczących zasad aplikowania o środki pochodzące z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 i konieczność dostosowania przez LGD RK wewnętrznych dokumentów w tym Lokalnej Strategii Rozwoju, procedur naboru, kryteriów oceny itd., zapowiadane terminy naborów wniosków zostają przesunięte prawdopodobnie na koniec roku 2017. 

ZBĄSZYNEK. Za nami Powiatowe Dnia Strażaka. Część oficjalna uroczystości odbyła się na targowisku miejskim.

Rozpoczął komendant powiatowy PSP bryg. Janusz Drozda podsumowując rok pracy strażaków zawodowych i ochotników. Podziękował za zaangażowanie. Następnie odbyło się wręczenie awansów na wyższe stopnie służbowe, odznaczenia i uhonorowania za działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej. Odczytano również okolicznościowe listy gratulacyjne przesłane przez ministra Spraw Wewnętrznych i Administracyjnych oraz Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Po oficjalnych uroczystościach odbył się piknik strażacki, w którym udział wzięli goście i mieszkańcy Gminy.

Wśród obecnych na obchodach  gości byli m.in. Lubuski Komendant Wojewódzki PSP  st. bryg. Sławomir Klusek, Prezes Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP  druh Edward Fedko, dyrektor IKEA Industry Wojciech Waligóra.