szklanenegatywy.pl Audioprzewodnik po "Szlaku bez końca" Galeria zdjęć 

W Regionie Kozła pojawił się najnowszy, majowy, numer naszego pisma regionalnego. Zachęcamy do lektury, tym bardziej, że dwumiesięcznik można otrzymać za darmo.

Jest dostępny we wszystkich gminach Regionu Kozła, a więc powinien być widoczny (o ile zbyt szybko się nie rozszedł) w ratuszach, bibliotekach, domach kultury i innych miejscach, gdzie sięga władza lokalnego samorządu. Jeśli ktoś się nie załapie na własny numer, powinien udać się do lokalnej biblioteki, gdzie na pewno jest do wypożyczenia.

W tym numerze lansujemy naszą autorkę, a zarazem pisarkę-debiutantkę panią Zofię Mąkosę z przysiółka Linie, która 14 maja promowała w Chwalimiu swoją debiutancką powieść. Akcja dzieje się w Chwalimiu koło Kargowej, książka już zdobyła uznanie czytelników, natomiast autorka odbywa spotkania w Regionie.

Poza tym pytamy się o rolę pań we władzach RK. Dlaczego jest ich tak mało. Przynajmniej naszym zdaniem. Przedstawiamy też kolejno wszystkich kandydatów do tegorocznej Nagrody Regionu Kozła. To niebanalne, ciekawe postacie. Słowem informacji jest wiele, wystarczy sięgnąć po "Podkoziołka". Kolejny numer - w połowie lipca.

PODKOZIOŁEK W WERSJI ELEKTRONICZNEJ