szklanenegatywy.pl Audioprzewodnik po "Szlaku bez końca" Galeria zdjęć 

Ogłoszenia

Zarząd Lokalnej Grupy Działania Regionu Kozła informuje, że z uwagi na zmianę przepisów dotyczących zasad aplikowania o środki pochodzące z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 i konieczność dostosowania przez LGD RK wewnętrznych dokumentów w tym Lokalnej Strategii Rozwoju, procedur naboru, kryteriów oceny itd., zapowiadane terminy naborów wniosków zostają przesunięte prawdopodobnie na koniec roku 2017. 

babimost 1BABIMOST. WARSZAWA. W dniu 19 maja burmistrz Babimostu otrzymał statuetkę ,,Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości 2017’’.

     Gmina Babimost po raz kolejny została bardzo wysoko oceniona w konkursie Orły Polskiego Samorządu 2017 – Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości przez organizatora rywalizacji: Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców.

     Jest to konkurs realizowany w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocji Regionów Samorządowa Marka Roku. W tym roku oceniane były przede wszystkim osiągnięcia w zakresie infrastruktury i ochrony środowiska, standardów informacji i pomocy dla inwestorów, a także rozwoju strategii marketingu i promocji gminy.

 

     Zauważono wiele dotychczasowych nagród, wyróżnień i certyfikatów zdobytych przez gminę i burmistrza w ostatnich latach. Tytuł oraz statuetkę wręczył prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Warszawie Janusz Piechociński.